ТОВ «НДП Ветеринарні біотехнології»
м. Харків, пр. Леніна, 40
+38 (057) 719-11-27
vet-bio@ukr.net
ENG

О компании

ТОВ «НДП Ветеринарні біотехнології» є одним з провідних виробників лікувальних і профілактичних імунобіологічних препаратів, що забезпечують стійке благополуччя серед поголів’я великої рогатої худоби у господарствах України різної форми власності щодо вірусних і бактеріальних інфекцій.

Протягом 3 років, підприємство накопичило певний досвід роботи у сфері виробництва лікувально-профілактичних імунобіологічних препаратів, створило свої традиції і зарекомендувало себе як надійний і добросовісний партнер.
 
У структурі ТОВ «НДП Ветеринарні біотехнології» працюють висококваліфіковані кандидати ветеринарних наук, наукові співробітники, що мають багаторічний (15–20 років) науковий і виробничий досвід роботи у державних установах ветеринарної медицини. Наші співробітники є спеціалістами у багатьох галузях ветеринарної медицини, а саме біотехнології, вірусології, мікробіології, імунології, гістології, біохімії. Крім того, вони є авторами або співавторами високоякісних лікувально-профілактичних препаратів проти вірусних і бактеріальних хвороб великої рогатої худоби, свиней та сільськогосподарської птиці, багатьох діагностичних тест-систем, що базуються на принципах ELISA, РІФ, РІД та ін.
 
Доброю традицією у ТОВ «НДП Ветеринарні біотехнології» стало регулярне навчання та підвищення компетентності персоналу, участь у науково-практичних конференціях та виставках, що надає можливість постійного покращення і удосконалення технологій виготовлення продукції, широкого впровадження наших розробок у виробництво, пошуку нових клієнтів.
 
У даний час якість готової продукції стала однією з найважливіших конкурентних переваг, яку в стратегічному плані ми, як виробники продукції, взяли на озброєння для забезпечення свого успіху на національних та інтернаціональних ринках. Впровадження і сертифікація системи якості за ДСТУ ISO 9001:2009 у ТОВ «НДП Ветеринарні біотехнології» піднімає її на новий якісний рівень сучасного менеджменту.
 
Маючи достатній виробничий і кадровий потенціал, ТОВ «НДП Ветеринарні біотехнології» дотримується свого основного курсу, що спрямований на створення конкурентоспроможної продукції, що не має аналогів у світі, послуг і максимально повне задоволення потреб клієнтів.