ТОВ «НДП Ветеринарні біотехнології»
м. Харків, пр. Леніна, 40
+38 (057) 719-11-27
vet-bio@ukr.net
ENG
Сироватка полівалентна імунна для телят

СИРОВАТКА

Сироватка полівалентна імунна проти вірусних пневмоентеритів телят.

Сироватка крові, що містить специфічні антитіла до збудників респіраторних та шлунково-кишкових захворювань телят в титрах не нижче: до вірусу інфекційного ринотрахеїту (ІРТ) – 1:64 в РНГА, до вірусу парагрипу-3 (ПГ-3) – 1:128 в РЗГА, до вірусу діареї (ВД) – 1:64 в РНГА, до рота вірусів ВРХ – 1:32 в РЗГА, до коронавірусів ВРХ - 1:32 в РЗГА.
 
Сироватка являє собою прозору або злегка опалесціююча рідину від світло-жовтого до червоно-коричневого кольору і незначним білуватим осадом, який при струшуванні утворює гомогенну рідину.
 

Імунобіологічні властивості сироватки для телят

Після введення в організм специфічні антитіла, які містить сироватка, блокують збудника, перешкоджаючі тим самим колонізації його на епітелії слизових оболонок та нейтралізують екзотоксини збудника, унаслідок чого хвороба не виникає або її розвиток припиняється.
 

Спосіб застосування та дози сироватки для телят

З метою профілактики шлунково-кишкових і респіраторних інфекційних захворювань сироватку вводять внутрішньом’язево або підшкірно телятам віком до 5  місяців в дозі 0,5 см3/кг, але не більше ніж 50 см3.
 
З лікувальною метою сироватку застосовують телятам внутрішньом’язево або підшкірно, дворазово з інтервалом 24 години в дозі 1,0 см3/кг, але не більше ніж 50 см3. У разі внутрішньом’язового введення в одну точку вводять не більше, ніж 20 см3.
 

Протипоказання

Побічна дія: У деяких тварин можливі ускладнення у вигляді алергічних реакцій. У цьому випадку для попередження чи лікування рекомендується застосування антигістаміних засобів – дімедролу, діпразіну, супрастину, тавігілу або інших. При використанні препарату відповідно листівки-вкладки сироватка нешкідлива, а виникаюча місцева реакція у вигляді почервоніння чи набряку є безпечною для здоров'я тварин.
Період виведення (каренції): Не встановлено.
 

Термін придатності сироватки

12 місяців з дати виготовлення.  Використовувати впродовж 24-х годин після відкриття флакону. Заморожуванню не підлягає.
 

Умови зберігання і транспортування

У сухому темному приміщенні за температури від 2 оС до 8 оС.
Заморожуванню не підлягає.
 

Упаковка

Флакони об'ємом 100, 200, 400 та 1000 см3.
 
Виробник та власник реєстраційного посвідчення.
ТОВ «НДП Ветеринарні біотехнології», Україна, м. Харків, вул. Леніна 40,
тел./факс (057) 719-11-27, e-mail: vet-bio@ukr.net.